Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради затвердив мережу міських автобусних маршрутів – ШИРЯЄВЕ СЬОГОДНІ

Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради затвердив мережу міських автобусних маршрутів

9 листопада 2017 року під головуванням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак пройшло засідання виконавчого комітету міської ради, порядок денний якого складався з 35 питань.

Виконком схвалив проект рішення «Про бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2018 рік» на доручив фінансовому управлінню винести його на чергову сесію міської ради. Зокрема, даним проектом доходи бюджету міста на 2018 рік визначені у сумі 344625,700 тис. грн., в тому числі загальний фонд – 333246,600 тис. грн., спецфонд – 11379,100 тис. грн., у тому числі бюджет розвитку – 190,000 грн. Видатки бюджету визначені у сумі 353625,700 тис. грн., у тому числі загальний фонд – 302880,310 тис. грн., спецфонд – 50745,390 тис. грн., в тому числі бюджет розвитку – 39556,290 тис. грн.

Повідомляє сайт БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Розумне місто Білгород-Дністровський.

Також, на засіданні погоджені зміни до рішення міської ради від 22.12.2016 року №193-VII «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2017 рік» та “Програма заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Білгород-Дністровським, здійснення представницьких та інших заходів на 2018-2020 роки”. Внесені зміни до складу тендерного комітету Білгород-Дністровської міської ради. Затверджений склад Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Білгорода-Дністровського при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради.

Виконавчий комітет своїм рішенням закріпив за КП «Аккермантурінвест» повноваження щодо утримання території, на якій розташована пам’ятка Національного значення Городище «Антична Тіра». Надана згода на проведення робіт з облаштування елементів благоустрою на плато колишнього грецького цвинтарю Святого Іоанна предтечі Українсько-Православної Церкви по вул. Грецька,11.

З метою реалізації першочергових і перспективних заходів, спрямованих на поліпшення умов активного відпочинку дітей та молоді для змістовного проведення вільного від навчання й роботи часу, забезпечення умов для систематичних занять фізичною культурою і спортом, погоджена Програма «Про забезпечення умов для заняття спортом та облаштування дитячих майданчиків у місті Білгород-Дністровський на 2018-2020 роки». Ще однією важливою програмою, яку погодив виконком, стала міська цільова Програма “Соціальний захист” на 2018-2020 роки. Її виконання забезпечить надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, які опинилися в складних життєвих обставинах, ветеранам війни, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, сім’ям та неповнолітнім дітям учасників АТО, іншим категоріям громадян, а також надання їм пільг на комунальні послуги. Серед нових направлень вказаної Програми – забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів праці, осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства; надання пільг на комунальні послуги особам з інвалідністю різних категорій, а також надання адресної натуральної допомоги в вигляді гарячих обідів малозабезпеченим верствам населенням тощо. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, складає 7414,73 тис. грн.

На засіданні виконкому внесені зміни до рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 12.01.2017 №02 «Про затвердження штатного розпису апарату Білгород-Дністровської міської ради, виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради», згідно яких у складі управління містобудування та архітектури створений відділ територіального розвитку та моніторингу містобудівної ситуації. До складу управління містобудування та архітектури введені посади заступника начальника управління; начальника та головного спеціалісту відділу територіального розвитку та моніторингу містобудівної ситуації; головний спеціаліст з охорони культурної спадщини. Також, введені до складу відділу державного архітектурно-будівельного контролю посади головного спеціаліста та головного спеціаліста-юрисконсульта. Внесені деякі інші зміни до даного рішення та погоджене Положення про відділ кадрової роботи Білгород-Дністровської міської ради.

Розглянувши листа А. Доніч щодо надання згоди на проведення капітального ремонту проїзду та благоустрій території по вул. Перемоги,5 та Перемоги,11-а за власні кошти загальною вартістю 406,496 тис. грн., згідно проекту, виконаного ліцензованою проектною організацією, виконавчий комітет надав дозвіл на проведення цих робіт та доручив МЦ “Благоустрій” виконати технічний нагляд за їх виконанням.

На засіданні погоджений перелік житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах. Затверджена проектно-кошторисна документація «Капітальний ремонт дороги по вул. Бессарабська (район Тіра) у м. Білгород-Дністровському».

Розглянуті питання квартирної черги, зміни договорів найму житлового приміщення, питання містобудування та архітектури, надання матеріальної допомоги різним категоріям громадян, а також дотримання майнових прав неповнолітніх.

Своїм рішенням виконком утворив комітет з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах. Наступними рішеннями затверджені мережа міських автобусних маршрутів загального користування та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у Білгороді-Дністровському.

Зокрема, конкурс буде оголошений на обслуговування шести міських маршрутів: №100 “Ринок – зал. вокзал – порт”, №108 “Ринок – вул. Паркова – вул. Сонячна (пл. Тіра)”, №101 “Вул. Сонячна (пл. Тіра) – мкр. Вершина (цвинтар)”, №102 “Вул. Гагаріна (пл. Тіра) – вул. Перемоги (порт)”, №103 “Ринок – вул. Артільна”, №104 “Вул. Лісна – сквер Військової Слави”.

Виконавчий комітет погодив питання придбання квартири спортсменці Анастасії Тодоровій за рахунок бюджетних коштів.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Самые ужасные эксперементы над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Самые страшные места в мире

Leave a comment

Your email address will not be published.


*