Конкурсна комісія обирає тих, хто зробив значний внесок у розвиток району – ШИРЯЄВЕ СЬОГОДНІ

Конкурсна комісія обирає тих, хто зробив значний внесок у розвиток району

Уже сьомий рік поспіль напередодні Дня заснування Болградського району конкурсна комісія обирає тих, хто зробив значний внесок у розвиток району та своєю щоденною працею добився великих успіхів. Почесними грамотами та цінними подарунками переможців щорічного конкурсу «Людина року Болградщини» нагородили голова Болградської районної державної адміністрації Денис Мусієнко, голова Болградської районної ради Дмитро Дімитров та помічник депутата Верховної Ради України Олександра Урбанського Пилип Лук’яненко.

Повідомляє сайт БОЛГРАД СЬОГОГДНІ посилаючись на сайт Болградської РДА.

ПЕРЕМОЖЦІ ЩОРІЧНОГО КОНКУРСУ «ЛЮДИНА РОКУ БОЛГРАДЩИНИ 2017»

“Громадська діяльність”

МАРІЯ ІВАНІВНА КУЄМЖИ – засновник ГО «Фонд ім. І.Н. Інзова », член правління Фонду, директор історико-етнографічного музею, є ініціатором та учасником проведення різних акцій, конкурсів, заходів, присвячених історії Болградського району. Була членом комісії з підготовки відтворення пам’ятника І.Н. Інзову, автор книги «Болградський історико-етнографічний музей». Марія Іванівна неодноразово нагороджувалася грамотами управління культури і туризму Одеської обласної державної адміністрації, Болградської райдержадміністрації, грамотами Р. Болгарія.

“Державна служба”

ІВАН ФЕДОРОВИЧ БАКАЛОВ – заступник начальника, начальник виробничого відділу управління агропромислового розвитку Болградської районної державної адміністрації. Понад 35 років Іван Федорович присвятив державній службі, приділяючи всебічну увагу об’єктам сільського господарства. Він є беззамінним помічником аграріїв району, направляє їх діяльність на отримання найвищих результатів. Висококваліфікований фахівець у своїй області, досвідчений керівник, користується заслуженою повагою серед колег і працівників агропромислового комплексу району. Нагороджений грамотами Одеської обласної ради, Болградської райдержадміністрації.

«Промисловість»

АНДРІЙ ПАНТЕЛІЙОВИЧ НОВІКОВ – головний технолог ПрАТ «Болградський виноробний завод», володар диплому «Кращий винороб року» за підсумками конкурсу «Золотий грифон». За його активної участі на заводі були розроблені нові марки вина, які успішно реалізуються в Україні та експортуються за кордон. Ці вина відзначені дипломами, грамотами та знаками якості на міжнародних конкурсах. Андрій Новіков зробив значний внесок в удосконалення виробництва ігристих вин, які стали візитною карткою заводу.

«Сільське господарство і промисли»

СТЕПАН МИХАЙЛОВИЧ ТОДОРОВ – директор ПСП «Колос» с. Виноградне, голова районної ради сільгосптоваровиробників. Працює в сільському господарстві більше 30 років. Почавши свій трудовий шлях бригадиром тракторної бригади в колгоспі «Іскра», у 2000 році організував ПСП «Колос». Висококваліфікований фахівець у сфері сільського господарства, досвідчений керівник, користується заслуженим авторитетом серед працівників господарства та колег в районі. Бере активну участь у громадському житті села, надаючи допомогу об’єктам соціально-культурної сфери. Неодноразово нагороджувався грамотами обласного та районного рівнів.

“Соціальний захист”

ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА СІМОВА – заступник директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Болградської райдержадміністрації. Під її керівництвом проводяться обстеження матеріально-побутових умов проживання самотніх, літніх громадян, виявляються необхідності в медичній, матеріальній допомозі, соціальних послугах. Було взято на облік по обслуговуванню близько 580 людей похилого віку та інвалідів. Своїм особистим прикладом вона надихає колег на милосердні, добрі справи. Неодноразово нагороджувалася грамотами обласного та районного рівнів.

“Охорона здоров’я”

ДОМНА НИКИФОРІВНА КІСКІНА – завідуюча амбулаторією загальної практики-сімейної медицини с. Кубей. 42 роки працює лікарем, з них 38 очолює сільський медичний заклад. Грамотний, досвідчений лікар вищої категорії, постійно підвищує рівень своєї кваліфікації. За роки бездоганної роботи заслужила повагу пацієнтів і колег. Була неодноразово нагороджена грамотами Одеської обласної ради, районної ради. Бере активну участь в житті села, є членом виконавчого комітету Кубейскої сільської ради.

“Освіта”

ІГОР МИХАЙЛОВИЧ ПУШКОВ – учитель історії та правознавства Каракуртскої загальноосвітньої школи I-III ступенів. Досвідчений педагог забезпечує високий рівень викладання предметів, вміло використовує сучасні методики викладання, володіє технологіями творчої педагогічної діяльності. Протягом багатьох років учні Ігоря Михайловича є переможцями і призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та історії. Крім викладацької діяльності, він займається науково-дослідницькою роботою, автор безлічі статей історико-краєзнавчої тематики.

“Культура та мистецтво”

ПАНТЕЛІЙ ПАНАСОВИЧ БАЛЬЖИК – талановитий поет, який зробив вагомий внесок у розвиток національної культури, збереження та популяризацію рідної мови. Житель с. Кубей з юних років дарує односельцям і жителям всього Болградського району свою творчість, просочене любов’ю до рідного краю. Є дипломантом багатьох мистецьких фестивалів і конкурсів. У 2005 році був нагороджений грамотою за створення символіки с. Кубей. Автор трьох збірок віршів, байок і прози. Наразі Пантелій Панасович готує до друку четверту книгу.

 «Фізична культура і спорт»

МИХАЙЛО ПАНТЕЛІЙОВИЧ ДІШЛІ – тренер-викладач з вільної боротьби Болградської дитячо-юнацької спортивної школи. Працює з дітьми з 1986 року. Тільки за 2017 рік підготував 20 чемпіонів та призерів чемпіонату Болградського району, багато вихованців тренера стали чемпіонами Одеської області. Михайло Пантелійович виховав і прищепив волю до перемоги таким відомим спортсменам, призерам та чемпіонам всеукраїнського, європейського та світового рівнів, як Семен Радулов та Віктор Терзі.

“Місцеве самоврядування”

ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ КИССА – Кубейський сільський голова. За роки роботи молодий керівник зумів реалізувати ряд проектів з благоустрою. Забезпечено безперебійне освітлення села, облагороджено центр, для комунального підприємства закуплено необхідну техніку, організовано вивіз сміття, очищено звалища, реалізуються заходи щодо функціонування сільського водопроводу, в дитячому садку замінена опалювальна система, в будівлі амбулаторії встановлені нові вікна та двері. Для місцевого Палацу культури закуплені сценічні костюми, за рахунок субвенції з державного бюджету придбано музичні інструменти для духового оркестру. У 2017 році Кубейська сільська рада взяла участь у щорічному обласному конкурсі сільських та селищних рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою і посіла друге місце.

 «Оборона. Правопорядок. Захист»

ОЛЕКСАНДР ДМИТРОВИЧ КІЛАФЛИ – командир військової частини А 2613, підполковник. Користується авторитетом серед колег і підлеглих, забезпечує високу бойову готовність, дисципліну і порядок в частині. Брав участь у розмінуванні об’єктів, виконував завдання в ході антитерористичної операції на території Донецької області. Дорожить честю і гідністю офіцера. 24 серпня 2017 року на майдані Незалежності особисто брав з рук Президента України Бойовий Прапор військової частини. Нагороджений медалями Міністерства оборони України, нагрудним знаком «За військову доблесть».

Також, варто зазначити, що учня 7-го класу Болградського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Матанського Богдана В’ячеславовича нагородили Почесною грамотою Болградської районної державної адміністрації за сміливість, відвагу, безстрашність, рішучість, небайдужість, готовність до самопожертви, велику силу волі, виявлені під час рятування потопаючого однокласника. Радісно усвідомлювати, що Болградщина виховує справжніх героїв.

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддок встaновив кaмери у готелі (ВІДЕО)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Самые ужасные эксперементы над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Правила здорового похудение без диет

Самые страшные места в мире

Leave a comment

Your email address will not be published.


*